Ładowarki Koparki Walec Kes-Bud Zwyżka Kes-Bud Sprzęt Budowlany Kes-Bud Sprzęt Dla Domu i Ogordu Kes-Bud

Izolacje Przeciwwilgociowe i Przeciwwodne

EKOR 70

EKOR 70 to produkt na bazie wodnej żywicy akrylowej i specjalnych dodatków tworzący elastyczną i szczelną masę izolującą. Doskonale izoluje podłoże przed działaniem wody, wilgoci, pary wodnej w takich pomieszczeniach jak: kuchnie, łazienki, prysznice, pralnie itp. Produkt jest gotowy do użycia, przeznaczony jest do wykonywania hydroizolacji wewnątrz obiektów.

EKOR 71

Do powierzchniowej izolacji i zabezpieczania przed wodą, również pod ciśnieniem (dodatnim i ujemnym), uszczelniania: fundamentów, kanałów, balkonów, tarasów itp. oraz wykonywania wszelkiego rodzaju uszczelnień elementów betono-wych i podłoży cementowych nad i pod powierzchnią gruntu.

EKOR 72

Do powierzchniowej izolacji i zabezpieczania przed wodą, również pod ciśnieniem (dodatnim i ujemnym), powierzchni narażonych na duże obciążenia i odkształcenia. Przeznaczona do uszczelniania betonowych i żelbetowych basenów, zbiorników, fundamentów, kanałów, tarasów itp. oraz wykonywania wszelkiego rodzaju uszczelnień elementów betonowych i podłoży cementowych nad i pod powierzchnią gruntu.

ANTOL FLEXISTAR

Produkt jest jednoskładnikową mieszanką specjalnych wyselekcjonowanych polimerów, cementu, drobnoziarnistych kruszyw, włókien zbrojących i specjalnych dodatków. Przenaczony jest do wykonywania izolacji zewnętrznych i wewnętrznych na podłożach betonowych, mineralnych, ceramicznych itp. oraz jako elastyczna izolacja pod okładziny ceramiczne wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nakładany warstwami o grubości od 1-2mm, całkowita grubość izolacji to 3mm. Wykazuje dobrą elastyczność kryjąć rysy do 1mm.

ANTOL AQUAPROOF

Do powierzchniowej izolacji przed wodą, również pod ciśnieniem (dodatnim i ujemnym), murów fundamentowych, podpiwniczeń, basenów, zbiorników wody, tuneli, kanałów, itp. Po związaniu tworzy izolację odporną na stały kontakt z wodą występującą pod ciśnieniem. Zalecana również do stosowania w obiektach o wymaganiach higienicznych jak dla wody pitnej – zastosowanie potwierdzone atestem PZH.

ANTOL FLEX

W miejscach wymagających zastosowania elastycznej izolacji cienkowarstwowej (wyoblenia krawędzi, balkony, itp.) Przy zabezpieczeniach elementów narażonych na duże różnice temperatur, działanie soli lub wymagających zwiększonej ochrony przed dyfuzją CO2 (mosty, balkony, krawężniki itp.).

ASFREDOL ***

Do wykonania hydroizolacji poziomych i pionowych np.: fundamentów, zbiorników betonowych, stalowych oraz hydroizolacji międzywarstwowych np.: tarasów, balkonów, posadzek. Wykorzystywany również do mocowania styropianu w ocieplaniu fundamentów. Produkt wodny, bezrozpuszczalnikowy.

ASFREDOL 682

Do wykonania hydroizolacji poziomych i pionowych fundamentów, zbiorników betonowych, stalowych oraz hydroizolacji międzywarstwowych np.: tarasów, balkonów, posadzek. Wykorzystywana również do mocowania styropianu przy ocieplaniu fundamentów. Produkt wodny, bezrozpuszczalnikowy, modyfikowany żywicami syntetycznymi. Dla poprawy konsystencji można dodawać do 15% wagowo cementu lub mieszaniny piasku z cementem.
Kes-Bud
Krzysztof Basamania
www.kesbud.pl
biuro@kesbud.pl
tel. 606 411 075
     604 493 971
     17 333 33 31
Wypozyczalnia Sprzętu
ładowarki
minikoparki
walce
zageszczarki
rusztowanie
przyczepy samochodowe
zwyżki
dla domu i ogrodu
Usługi
docieplenia
system dynamics
modernizacja budynków
usługi zwyżką
roboty ziemne
Galeria
docieplenia
modernizacja budynków
budowa od podstaw
roboty ziemne
wypożyczalnia sprzętu

Copyright © Kes-Bud 2013           Created by PixelStudio           stat4u