Ładowarki Koparki Walec Kes-Bud Zwyżka Kes-Bud Sprzęt Budowlany Kes-Bud Sprzęt Dla Domu i Ogordu Kes-Bud

System dociepleń Dynamics:

Technologia ACS jest transformacją w kierunku nowego procesu technologicznego charakteryzującego się bardzo wysoką elastycznością i wytrzymałością produktów przy zachowaniu standardowych technik i metod nakładania. Parametry wytrzymałościowe uzyskiwane podczas badań wielokrotnie przewyższają nawet najostrzejsze normy stawiane tradycyjnym systemom termoizolacyjnym. Zaprojektowany specjalnie do użytku w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Zachowuje swoje właściwości w bardzo niskich jak i wysokich temperaturach, pozostaje elastyczny, bez skurczu i pęknięć.


Osiąga bezkonkurencyjne parametry wytrzymałościowe :odporność na zginanie, rozciąganie oraz rozrywanie, przy jednoczesnym utrzymaniu znakomitej wytrzymałości na ścieranie.
Jako jedyny* amortyzuje uderzenia nie powodując uszkodzeń powierzchni. Cechuje się ekstremalnie mocną siłą klejenia, idealny do napraw, poprawek i konserwacji wszelkich powierzchni ściennych, zwłaszcza takich, na których występują szczeliny i spękania lub istnieje ryzyko ich powstania. Jest to produkt łączący mocne strony wszystkich systemów, które pojawiły się wcześniej. Unikalny w swojej budowie nie mający swojego odpowiednika na rynku. Zaprojektowany przy użyciu specjalnych polimerów nowej generacji z dodatkiem włókien syntetycznych, które umożliwiły wytworzenie wydajniejszych i bardziej odpornych na czynniki zewnętrzne elementów składowych systemu termoizolacji budynków. Komponenty te stanowią podstawę unikalnych oraz niezwykle wyrafinowanych układów zapewniających użytkownikom ekstremalnie wysoki poziom ochrony całego systemu.

System Dynamics funkcjonuje jako układ warstwowy zapewniający określone właściwości mechaniczne oraz izolacyjność cieplną zewnętrznych ścian elewacji budynków. Każda warstwa spełnia ściśle określoną rolę i nie może istnieć samodzielnie.

W skład systemu wchodzą:
Gotowy do użycia po zmieszaniu elastyczny i wodoodporny klej o ekstremalnie wysokiej sile spajania. Nie zawiera rozpuszczalników. Wykazuje wyjątkową przyczepność do tynku, betonu, kamienia, ceramiki, drewna i płyt drewnopochodnych. Posiada unikalną przyczepność do styropianu.
Preparat gruntujący, gotowa kompozycja odpowiednio dobranych wodnych dyspersji, polimerowych dodatków modyfikujących, gwarantująca idealną warstwę szczepną pomiędzy warstwą zbrojoną i tynkiem.
Gotowy do użycia wysokoplastyczny tynk spełniający funkcję bufora termicznego – przejmuje naprężenia termiczne i mechaniczne wynikające z ekspozycji ściany elewacji wystawionej na działania czynników zewnętrznych.

Technologia ACS została po raz pierwszy zastosowana w chemii budowlanej dając początek nowej generacji systemów termoizolacyjnych.

*Naszym zdaniem
materiały pochodzą ze strony: www.rocklin.pl 

Kes-Bud
Krzysztof Basamania
www.kesbud.pl
biuro@kesbud.pl
tel. 606 411 075
     604 493 971
     17 333 33 31
Wypozyczalnia Sprzętu
ładowarki
minikoparki
walce
zageszczarki
rusztowanie
przyczepy samochodowe
zwyżki
dla domu i ogrodu
Usługi
docieplenia
system dynamics
modernizacja budynków
usługi zwyżką
roboty ziemne
Galeria
docieplenia
modernizacja budynków
budowa od podstaw
roboty ziemne
wypożyczalnia sprzętu

Copyright © Kes-Bud 2013           Created by PixelStudio           stat4u